KUMAŞ KAPLI TAVAN

Kumaş Kaplı Tavan Panelleri; Tavanlarda kullanılan kumaş kaplı paneller ortam akustiğini kontrol altına almak için uygulanmaktadır. Kaliteli ses duyumu sağlayan kumaş kaplı tavan panelleri dekoratif ürünlerdir. Dilediğiniz renklerde sipariş verebilirsiniz. Farklı ölçülerde elde edilebilmektedir. Seçmiş olduğunuz renklerde ve modeldeki ürünü belirledikten sonra uygulamasını profesyonel ekibimize yaptırabilirsiniz.

tavanpanelleri

Kumaş kaplı tavan paneli adından da anlaşılacağı gibi tavanlarda akustik düzenleme, yankı ve eko kesici malzeme olarak kullanılmaktadır. Bu panellerin değiş ebatlarda ve farklı renklerde üretilebilmektedir. Ön yüzeyi akustik kumaş denilen yanmaya karşı dayanıklı ve solma yapmıyacak şekilde üretilen akustik kumaş ile kaplıdır içi ise cam yünü ile kaplıdır bu sayede yankıyı ve ekoyu en aza indirgemek için üretilen akustik ses izolasyon malzemelerinden biridir.

akustiktavanpanelleri

Kumaş kaplı tavan panelleri stüdyo, müzik odası, reji, kayıt odası ve ofis gibi mekanlarda daha çok tercih edilmektedir. Bunun nedenlerinden biri ise akustik düzenleme ve dekoratif olmalarıdır. Bundan dolayı sık sık karşınıza çıkabilir. Uygulaması oldukça basittir.

kumaskaplitavanpanelleri

  • kumas-kapli-tavan-panelleri
  • kumas-kapli-tavan-panelleri1
  • kumas-kapli-tavan-panelleri2
  • kumas-kapli-tavan-panelleri3
  • timthumb