KUMAŞ KAPLI PANEL

Kumaş Kaplı Panel; Ses karmaşası, çınlama, yankı, eko gibi ses sorunlarına karşı önlem alabilmek için kullanılan ve özel olarak üretilmiş olan malzemedir. Akustik düzenleme sağlayan panellerdir. Farklı modellerde ve istenilen renklerde elde edilebilmektedir. Tavan ve duvarlarada kullanılan dekoratif özellikte bir üründür.

kumaskaplipanel

Yüzeyindeki kumaş dayanıklı bir malzemedir. Yüzeyi aşınmaz ve rengi solmamaktadır. Sıcaklığa karmşı dirençlidir. Yanmaya karşı dayanıklı bir hale getirilmiştir. İstenilen renklerde temin edilebilmektedir. Ölçüleri istenilen boyutlarda ayarlanabilmektedir. Kumaş kaplı panellerin renkli olarak üretilmesi görünüm açısından avantaj sağlamaktadır.

kumaspanelmodelleri

Yapısında camyünü bulunmaktadır. Panelin görünür yüzeyi istenilen renklerde elde edilebilir. Tavan ve duvarlara uygulanarak mekanlara güzel bir görünüm kazandırmaktadır. Darbeye karşı dayanıklıdır. Kenarları boya ile güçlendirilmektedir. Renk ve model seçenekleri sunulmaktadır. Mekanlara uyum sağlar ve modern bir görünüm oluşturur.

kumaspanelornegi

Kullanım alanları ise ofis, çağrı merkezi, tiyatro salonu, sinema salonu, konferans salonu, toplantı salonu, iş yerleri, konser salonu, ev sinema odası, reji odası, müzik odası, stüdyo, enstrüman, çalgı odası, bateri odsaı, piyano odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi alanlarda kullanılır.

panelkumas

  • 002
  • 027
  • 1
  • kumas-kapli-akustik-ses-paneli-4
  • kumas-kapli-akustik-ses-yalitim-panelleri-1